Bliźnięta (23.05 – 21.06)

HOROSKOP DLA BLIŹNIĄT NA 2018 ROK

Dzięki sprzyjającemu układowi planet poczujesz znaczącą poprawę kondycji – zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Na Twojej drodze pojawią się nowe możliwości. Nagroda czeka tuż za rogiem. Pytaniem, czy będziesz w stanie po nią sięgnąć?

Kariera

Wspomniany układ planet przełoży się również korzystnie na Twój zapał do pracy. To dobry okres, by zacząć poszerzać horyzonty. Wstąpisz w kolejną fazę swojej zawodowej kariery. Pamiętaj, by się nadmiernie nie ekscytować swoimi dotychczasowymi dokonaniami – mierz wyżej. Twoje relacje ze współpracownikami mogą się nieco ochłodzić. Uważaj na ich ruchy i staraj się zdobyć przychylność przełożonych.

Miłość

Życie miłosne będzie pełne smaku i wigoru. Jowisz zwiększy Twoją emocjonalność i entuzjazm. Popracuj nad urokiem osobistym, by przyciągnąć przedstawicieli płci przeciwnej. Życie towarzyskie nabierze rumieńców. Poznasz nowe osoby i nawiążesz z nimi bliskie relacje.

Finanse

Twoja stabilność finansowa w 2018 roku może stać pod dużym znakiem zapytania. Będziesz w stanie zaspokoić większość pragnień i zachcianek, ale długoterminowe inwestycje będą wymagały ponownego przemyślenia. Oszacuj, czy jest sens to kontynuować, w przeciwnym wypadku nie bój się zrezygnować.

Zdrowie

Przez większość roku Twoja kondycja mentalna i fizyczna będzie w topowej formie. Wpłynie to pozytywnie na Twoje życie zawodowe. Bądź jednak gotowy na wymagający i gorączkowy okres na przełomie wiosny i lata. Ważne, by odpowiednio pielęgnować swój organizm. Zainteresuj się aktywnością fizyczną, dla wzmocnienia ciała i ducha.