Koziorożec (22.12 – 20.01)

HOROSKOP ROCZNY DLA KOZIOROŻCA NA 2018.

Nadchodzący rok powinien ujawnić Twoje ukryte talenty i umiejętności. Układ planet będzie sprzyjał Twojemu rozwojowi. Przy sprzyjających okolicznościach uda Ci się zwiększyć kompetencje. 2018 zapowiada się dla jako okres pogodny, w którym poza ciężka pracą zaznasz też trochę odpoczynku.

Kariera

Zyskasz wiele okazji do wykazania się w pracy. Pojawią się też nowe okoliczności, pozwalające na odkrywanie zawodowych możliwości. Nie bój się w tej kwestii zapytać o poradę innych pracowników czy przełożonych.

Miłość

Niewykluczone, że w końcu zaznasz szczerej, oddanej miłości. Musisz wyjść ze sfery marzeń i wkroczyć do prawdziwego życia! Skromność i prostota powinny pomóc Ci w nawiązywaniu relacji z potencjalnym partnerem. Nie popisuj się! Zamiast tego bądź po prostu sobą.

Finanse

Unikaj impulsywnego wydawania. Lepiej zachowaj i oszczędzaj pieniądze na przyszłość. Planuj wydatki z głową. Odpuść ekstrawagancje kosztem lepszej jakości życia. Nastaw się na większy wydatek w połowie roku. Możesz też pomyśleć o połączeniu oszczędzania z jakąś formą inwestycji.

Zdrowie

Nadchodzący rok powinien podnieść Twoją witalność i spokój ducha. Jednak pamiętaj, by te aspekty podążały odpowiednimi kanałami. To dobry czas na zainteresowanie się sportem i rezygnację ze złych nawyków, które męczą Cię już od jakiegoś czasu. Trzymaj się diety i nie szukaj wymówek, by z niej rezygnować.