Wodnik (20.01 – 18.02)

HOROSKOP DLA WODNIKA NA 2018 ROK

Nadchodzący rok zapowiada się dla Ciebie jako czas balansu. Przygotuj się na konieczność kilkukrotnego ustąpienia lub osiągnięcia kompromisu. To dobry moment, by odbudować i pielęgnować relacje z otaczającymi Cię ludźmi. W 2018 roku staniesz się wrażliwszy na emocje i uczucia innych, Wodniku.

Kariera

Układ planet pozytywnie wpłynie na Twoje życie zawodowe, a ambicje i aspiracje będą zmierzać w nowym kierunku. Awans, podwyżka i uznanie znajdą się w zasięgu ręki. Nie spocznij na laurach. Pracuj nad poprawą relacji ze współpracownikami. Staraj się być bardziej serdeczny, a w pewnych momentach ugryź się w język.

Miłość

Nie przeocz okazji na poprawę jakości życia miłosnego. Przygotuj się jednak na konieczność dojścia do konsensusu na tej płaszczyźnie. Mimo pomyślności w sferze uczuciowej nie unikniesz drobnych sprzeczek. Pojawią się też poważniejsze kryzysy. Postaraj się zachować spokój w trudnych chwilach. Nie daj się ponieść negatywnym emocjom – konsekwencje mogą okazać się nieodwracalne.

Finanse

W 2018 roku fortuna będzie Ci sprzyjać także w sprawach materialnych. Wreszcie pojawi się szansa na osiągnięcie poczucia stabilności. Nie przegap okazji na wzbogacenie się! Niech stały dopływ gotówki nie uśpi jednak Twojej czujności – przygotuj się na nieoczekiwane wydatki. 

Zdrowie

Nowy rok tchnie w Ciebie olbrzymią dawkę energii i motywacji. Wykorzystaj tę szansę, angażując się w konkretne przedsięwzięcia. Nie bagatelizuj diety i aktywności fizycznej – to one pomogą Ci uniknąć komplikacji zdrowotnych w późniejszym czasie. Unikaj tłustego jedzenia i staraj się trzymać ciało i umysł w równowadze.