Strzelec (22.11 – 21.12)

HOROSKOP DLA STRZELCA NA 2018 ROK

W 2018 roku osiągniesz formę, w jakiej nie widziano Cię od lat. Frustracja i kłopoty, których dotychczas doświadczyłeś w końcu bezpowrotnie znikną. Pozycje planet powinny dobrze wpłynąć na Twoje codzienne samopoczucie. Przeciwności losu niedające Ci dotychczas spokoju wreszcie przestaną mieć znaczenie.

Kariera

Horyzonty w życiu zawodowym znacznie się poszerzą. Bez wątpienia będzie to jeden z najlepszych okresów w Twojej karierze. Opieraj się na swojej kreatywności, nie bój się pokazywać i realizować własnych pomysłów. Sukcesy będą towarzyszyć Ci cały rok, jednak nie pozwól sobie na chwilę zapomnienia. Jeśli odpuścisz, możesz doświadczyć porażki. 

Miłość

Pamiętaj, aby dbać o detale w swoim życiu miłosnym. Zaangażowanie pozytywnie wpłynie na szczęście i zrozumienia w Twoim związku. Dojrzejesz w pewnych sprawach, które mimo początkowej niechęci, będą wymagały Twojej aprobaty. Nie bądź impulsywny, polegaj na zaufaniu.

Finanse

Nadchodzący rok może wiązać się ze sporą liczbą niespodziewanych wydatków. Twój wrodzony zmysł oszczędzania i brak hojności nie uchronią Cię przed wszechobecnymi kosztami. Musisz zachować spokój w okresach finansowego dołka. Planuj wydatki z wyprzedzeniem.

Zdrowie

W 2018 roku osiągniesz pełnie życiowej energii. Zastanów się nad uprawianiem dyscypliny sportowej. Wykorzystuj energię na wszystkich płaszczyznach. Jednak uważaj, bo pomimo sporych zapasów sił, los może wystawić na próbę Twój organizm i nerwy. Pamiętaj też, że nie jesteś nie do zdarcia i od czasu do czasu zorganizuj sobie chwilę wytchnienia.